ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Sasagawa Ryohei


Bohaterwłaściciel Pierścienia Nieba Vongoli. Nadpobudliwy bokser, który dołączył do rodziny Tsuny po obronie jego klubu bokserskiego. Przed wstąpieniem do mafii cały wolny czas spędzał na ringu lub na bieganiu wokół miasta. Mimo wielkiej siły i wytrzymałości, nie jest on osobą ''błyszczącą'' inteligencją. Jego bronią są pięści, które w dziesięcioletniej przyszłości wyposażone są w ciągle regenerujące się rękawice. Bronią z pudełka jest kangur, z którym się zaprzyjaźnił i zżył. Nie wiele wiemy o jego przeszłości czy rodzinie. Jedyną znaną spokrewnioną osobą jest Kyoko, jego siostra. Kocha ją nad życie i potrafi poświęcić wszystko aby ją ochronić. Jego mistrzem przygotowującym go do walki z Varią był jeden z Arcobaleno, Colonnello. Nauczył go skupiać siłę w jednym punkcie, dzięki czemu opanował jeden ze swoich najsilniejszych ciosów, Maximum Cannon.
Tsuna Sawada


BohaterSawada Tsunayoshi (Tsuna)-nastolatek był szkolnym łamagą nazywali go *Beznadziejny Tsuna*. Jest potomkiem wielkiej i silnej rodziny Vongola, w rodzinie jest XX(dziesiąty), czyli chodzi o to, że jest dziesiątym szefem tej rodziny.Pewnego dnia spotyka dzieciaka w garniturze, który okazuje się świetnym wojownikiem i korepetytorem. Dostaje on (Tsuna) pierścień, który jest przekazywany z jednego Vongoli na drugiego. Tsuna ma duży zakres umiejętności: Dying will flames- To tryb ostatniej woli pozwala na zrobienie rzeczy , których żałowaliśmy że nie zrobiliśmy. Minusem tego trybu jest to, że Tsuna traci ubranie. Hyper dying will mode:To tryb, który zawdzięcza Tsuna swojej broni (rękawic).Ta umiejętność pozwala mu latać, staje się też bardziej racjonalny,spokojny,inteligenty i bardziej dojrzały. Rękawice pozwalają mu użyć technik o wiele silniejszych. Zero Point Breakthrough- to pierwsza z silniejszych technik jakie Tsuna nauczył się wykonywać. Technika ta pozwala użytkownikowi zamrozić wszystko co będzie chciał. Używał jej też Vongola Primo(pierwszy), lecz Tsuna stworzył Zero Point Breakthrugh Custom, która pozwala mu pochłonąć płomienie przeciwnika, które dodadzą mu mocy. X-Burner- to technika,której nauczył się ostatniej polega ona na tym, że Tsuna musi odpowiednio wyważyć moc, która będzie wystrzelona z tą, która nie pozwoli mu odlecieć do tyłu po strzale. Jest to bardzo silne technika dzięki niej pokonał paru silnych wrogów.
Doktor Shamal


BohaterPoznajemy go jako kobieciarza, który próbuje uwieść każdą piękną kobietę. W mafii zwą go *Trident Shamal*. W anime dowiadujemy się, że jest chory na 333 chorób i na drugie tyle, które niwelują objawy tamtych chorób, dzięki czemu może żyć. Pewnego dnia spotyka Tsunę, który zachorował na chorobę po 10 trafieniach *Naboju Ostatniej Woli*. Po długim błaganiu Tsuny, Shamal decyduje się mu pomóc. Jego bronią są tabletki w których są trójzębne komary, które przenoszą te wszystkie choroby na które jest chory. W walce o pierścienie zgadza się zostać nauczycielem Gokudery, który dowiaduje się, że chronienie własnego życia jest tak samo ważne jak ochrona życia innych.
Verde


BohaterVerde to naukowiec, jest jednym z Arcobaleno. (czyli grupa, a dokładniej 7 dorosłych osób, które zostało zamienione w dzieci, które będą bardzo długo żyły. Każdy z nich dostał smoczek).Kolor smoczka Verde to zielony, który określa błyskawice. Na początku przygody Verde zbudował kostium, który był niewidzialny, lecz wadą kostiumu było to, że dziecko mogło je zobaczyć. Za pomocą kostiumu ludzie Verde mieli zabić X Vongolę, czyli Tsunę. Jego zwierzakiem jest mały krokodyl, którego imienia nie znamy.
Gokudera Hayato


BohaterJeden z bohaterów mangi i anime Katekyo Hitman Reborn. Jest prawą ręką szefa mafijnej rodziny Vongoli, Sawady Tsunayoshi. Charakteryzuje go ciągłe dążenie do doskonałości i chęć pomocy swemu szefowi. Niejednokrotnie ukazał swą inteligencję, zdeterminowanie oraz wolę walki. Ma jednak swój słaby punkt, którym jest jego siostra. Na jej widok Hayato dostaje bólów żołądka, oraz utraty przytomności. Spowodowane jest to trującą kuchnią siostry, którą był "faszerowany" aby na przyjęciach swego ojca mógł popisać się ekstrawagancką grą na pianinie. Jak się okazuje później, osobą od której nauczył się w ogóle grać na tym instrumencie, była jego prawdziwa matka, która zginęła śmiercią tragiczną. Gokudera początkowo używa jedynie płomieni burzy, jednak po opanowaniu systemu C.A.I. korzysta także z płomieni błyskawicy, chmury, słońca i deszczu. Pozwala mu to na otwieranie pudełek zawierających wiele przydatnych, a zarazem rzadkich broni.
Yamamo Takeshi


BohaterPosiadacz Pierścieni Deszcze Vongoli. Pozytywnie nastawiony do życia, ciemnowłosy chłopak. Do rodziny Tsuny dołączył sądząc, że jest to 'zabawa w mafię'. Wcześniej grał w drużynie baseballowej Szkoły Wyższej Naminori. Przed ługi czas nie zdawał sobie zprawy w co się wakował. Dopiero po paru poważniejszych walkach zrozumiał, że nie jest to zabawa, a walka o życie. Dzięki ojcu opanowuje bardzo silny styl walki zwany "Shigure Soen Ryu". Składa się on z 9 technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie, oraz stworzonych przez siebie technik innych od pozostałych. Jego bronią z pudełka jest Jaskółka. Nie odbywał z nią wielu treningów, jednak dzięki niej opanował nową technikę zwaną "Sconto di Rondine". Postrzega świat jako jedną wielką zabawę. Patrząc na świat przez różowe okulary i w ten sam sposób udzielają przyjaciołom rad potrafi rozbawić swą osobą wszystkich dookoła.reklama


Aktywność zalogowanych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama